Choco Lite 2019 -recenze, kontraindikace, cena, jak používat, kde koupit

choco lite-cenaBingeing and Food Cravings — Six Powerful Strategies to Defeat Binge-Eating. Představte si hromadu čerstvě uvařených chipsů, křupavé venku, tavě hladké a škrobené uvnitř. Měkká, olihňovitá kobliha, prosakující Choco Lite marmeláda. Hromada zmrzliny. Celou krabici čokolády…jen pro tebe. Velký pytel slaných, křupavých lupínků. Přečtěte si více: www.choco-lite.cz

Pro většinu z nás je těžké odmítnout-a pro lidi s touhou po jídle je to téměř nemožné. Touhy jsou silné touhy po určitých potravinách nebo druzích potravin, téměř vždy s vysokým obsahem tuku a často s vysokým obsahem cukru. Tohle jsou nebezpečná jídla, drtiče stravy s pomstou. Jakmile je začnete jíst, je velmi těžké je zastavit a touha po nich se může zdát neodolatelná a nekontrolovatelná.

Touhy nejsou poháněny hladem. Jsou často spuštěny emocionálními potřebami, a mohou být také způsobeny potravinovou alergií. Vzhledem k tomu, že mnoho stravy se cítíte hlad, jak můžete říct, zda náhlá vášeň pro žetony je emocionálně založená touha nebo jednoduchá polohladovění?

Choco Lite nežádoucí účinky, lékárna

Chuť

 • Je v ústech a mysli. Toužíte po Choco Lite nežádoucí účinky chuti, textura, ústa-plnící vlastnosti a pocit určitého jídla:
 • Je náhlé a naléhavé
 • Je specifická pro určitou potravinu nebo druh potraviny
 • Is semi-automatic; you just can ‘ t stop shovelling it in
 • You may go on eating past the point of physical discomfort
 • Leaves you feeling lékárna Choco Lite shamed

Choco Lite cena-50%

Skutečný Hlad

 • Je v žaludku, s rachotem, prázdnota, nepohodlí
 • Roste postupně
 • A wide range of food would do
 • Je pod vědomou kontrolou
 • You stop when you ‘ re full
 • Leaves you feeling satisfied

Jídlo cravings can make your Choco Lite lékárna life a continuing misery, trapped in a hideous vicious circle. Cítíš se tlustá, neatraktivní a nemilovatelná. Takže se snažíš rozptýlit, zaplnit prázdnotu uvnitř, rozveselit se. Nebo ne na dlouho. To, co dělá, je, že se cítíte mimo kontrolu, nechutně prasečí a hluboce zahanbený. Vaše sebevědomí skončí ještě níž a vaše boky ještě větší.

To, že víš, jak zbytečně škodíš sám sobě, ti nepomůže přestat. Poučovat se, obviňovat se, nenávidět se … tyto reakce nejen nezastaví touhy, ale i stres je zhoršuje.

Jsou tři hry, které vaše touhy hrají, aby nežádoucí účinky Choco Lite cítíte, že je v pořádku se jim poddat — jen pro tentokrát.

* přesvědčit sám sebe, že poddání se bude pozitivně zlepšit věci v současné situaci – Některé čokoláda opravdu posílí vás.

* namlouvat si, že bingeing pomůže zmírnit úzkost, deprese nebo jiné nepohodlí … krémový dort je tak uklidňující.

Online, práce Choco Lite

* věřit, že si to zasloužíš … držíš se diety celý týden, jsi Choco Lite online, který má dnes večer nárok na hranolky.

Všechno neškodné … pokud nemáš chuť na jídlo a víš, že jakmile začneš, nepřestaneš. Očividně je dobrý nápad najít jiné věci, které uleví stresu, udělá ti dobře a budeš se chovat jako odměna. Přečtěte si více: www.choco-lite.cz

Five ways to beat bingeing

Polovina bitvy při učení se vyrovnat se s touhou si uvědomuje, že jim dokážeš odolat. Těchto šest klíčových tipů ukáže cestu.

* Udržujte věci v poměru. Myšlení vaše chutě jako ‘silný’ naléhavě žádá, to by bylo nesnesitelné’ se bránit, že jste prostě nemůže žít bez čipy nebo co to je tak děsivé a Choco Lite práce stresující, že budete rovnou na lednici, aby se uklidnila.

Tyto over-the-top popisy jsou prostě není pravda, takže změnit svůj vnitřní jazyk. Je procházka kolem chip shopu opravdu nesnesitelná — ve srovnání se zlomením nohy? Použij místo toho slova jako “nepohodlný” pro sebe. Pamatujte, že miliony lidí překonaly závislost na pití, tabáku a drogách. Čokoládu určitě zvládneš. Ten pocit sneseš, nezblázníš se.

Pomáhá to vzpomenout si na minulé časy, kdy jste popřel silný online Choco Lite nutkání. Přežil jsi tehdy, můžeš přežít i teď.

* Vizualizovat výsledky vzdávání. Čelit bezprostřednosti touhy tím, že dlouhodobé důsledky učiní velmi živými. Nutkání jsou práce Choco Lite velmi krátkozraké; je těžké vidět minulost, že vana zmrzliny. Zeptej se sám sebe: jak se budu cítit později, když se vzdám?

Komentáře Choco Lite, přísady

Představte si někoho, na jehož názoru vám záleží, když se díváte, jak se cpete, Choco Lite komentáře a zjistíte, že se nedokážete ovládat. Představ si, jak se budeš cítit, až si znovu dokážeš, že jsi flákač bez vůle? Teď Pociť záři úspěchu, kterou budeš mít, až odejdeš od jídla. Vnímejte se jako velikost 12, lehce vklouznete do úžasných šaten ve společné šatně.

Varování na dveřích lednice může pomoci. Stejně tak může Choco Lite přísady mluvit sám se sebou, jako byste radil příteli. Použij pro sebe argumenty, které bys použil pro ni.Přečtěte si více o tom: www.choco-lite.cz

* Vnitřní Zvíře! Ber tu touhu jako něco zcela odděleného od sebe. Dej tomu body na desetibodové stupnici. Dokonce i jméno, možná … jedna žena nazvala svou touhu po jídle “bestie”. Takhle se od něj vzdaluje, takže je jednodušší bojovat.

 *Duševní rozptýlení. Vytvořit živý mentální obraz klidného prostředí-teplé pláže, možná – a použít ho k relaxaci. To vám pomůže, pokud jste hlavně přejídat jako komentáře Choco Lite reakci na stres. Nicméně, pokud je uvolnění jen dělá chutě silnější pro vás, Vyberte si nějaké náročné duševní aktivity … plánování dokonalé dovolené, navrhování vašeho vysněného domu, vytváření podniku, vypracování toho, co dělá vašeho šéfa tikat…  

* Fyzické rozptýlení. Opusťte místo, kde cítíte touhu. Vypadni z kuchyně a projdi se nebo udělej Zahradničení. Monitor přísady Choco Lite sami zjistit, kdy a kde se cítíte nejvíce v pokušení, a změnit nebo vyhnout se těmto konkrétním situacím.

Choco Lite podvod, názory

choco lite-kontraindikace* Alergie na potraviny. Pokud toužíte hlavně po jednom druhu jídla .. tj. pšenice (chléb, těstoviny, pizza, koláče, sušenky) … suspect you may have a food allergy/addiction. Zkuste Choco Lite podvod zastavení NĚKTERÝ pšenice (číst každý štítek) na týden, pak zkus trochu znovu. Pokud jste alergičtí / závislí, budete se cítit špatně, jak začne absťák, skvěle po týdnu, toužíte znovu, jakmile znovu ochutnáte jídlo. Když se budeš držet dál od pšenice, budeš bez chuti. Ale mít “jen jednu sušenku Choco Lite názory” je jako alkoholik, který si dá “jen jeden drink”… Varuji vás! A poraďte se s odborníkem na výživu.

Proč jsem nemluvil s názory Choco Lite o pochopení emocionálních důvodů, které stojí za touhou po jídle?

Protože můžete získat kontrolu nad svým jídlem, aniž byste analyzovali důvody. Je tak lákavé použít introspekci jako náhražku akce a způsob, jak podvod Choco Lite najít výmluvy a odůvodnění pro pokračování poddání. Musím se pomazlit, měl jsem tak mizerné dětství.’

Nemusíš a můžeš se to naučit. Hodně štěstí!

Choco Lite cena-50%

Writen by admin

Join the discussion

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *