Příčiny nízkého libida nebo snížené sexuální touhy u mužů

Existuje mnoho důvodů, které způsobují nízké libido nebo snížené sexuální apetit u mužů. Stres, deprese, emoce a problémy vztahů byly hlavními psychologickými faktory, které u mužů způsobují nízké libido.

Libido není nic jiného než sexuální touha, která je běžná a přirozená věc jak pro muže, tak pro ženy. Ale způsob, jakým se vyjadřují, se liší od mužů a žen. Existuje mnoho důvodů, které způsobují nízké libido nebo nízkou sexuální apetit u mužů, které mohou být buď fyzické, nebo psychické nebo obojí. Prozkoumejme podrobně, jaké jsou tyto fyzické a psychologické důvody, které u mužů způsobují nízké libido nebo sníženou sexuální touhu.

Deprese, stres, emoce a problémy vztahů byly hlavní psychologické faktory, které u mužů způsobují nízké libido.

Fyzikální faktory, které způsobují nízké libido, jsou nízká hladina testosteronu, alkoholismus, užívání drog a léky na některá onemocnění, jako je vysoký krevní tlak a cukrovka s vedlejšími účinky.

Mezi výše stresu bylo zjištěno, že hlavní příčinou ztráty libida, protože z několika důvodů, jako je práce, odpovědnost v práci, finanční problémy v rodině, nedorozumění mezi členy rodiny a některé další rodinné záležitosti, které zahrnují výchovu dítěte a zdraví. Mužská sexuální touha závisí hlavně na jeho sexuálním hormonu testosteronu. Tento hormon produkovaný varlaty nejen zvyšuje sexuální apetit, ale také rozvíjí mužské sekundární vlastnosti, jako je hluboký hlas, větší svaly, vlasy na povrchu kůže a vývoj šourku. Léky na onemocnění, jako je diabetes a některé další problémy s prostatou také snížit hladinu testosteronu, které způsobují nízké libido u mužů. Moderní životní styl, návyky, jako je kouření, alkoholismus a špatná strava také snižuje libido u mužů.

Jako libido od mužů i žen se liší také od mužů k mužům a stupeň uspokojení.

Stárnutí přirozeně snižuje mužské libido, jak hladina testosteronu klesá. Hladiny testosteronu lze nalézt hojné u mladých mužů, kteří mají vysokou sexuální touhu. Ale někteří muži kolem třicítky a kolem čtyřicítky trpí nízkým libidem jen kvůli takovým věcem, jako je kouření a závislost na alkoholu.

Nedostatečný spánek a obrovská pracovní doba v kanceláři také snižují tvorbu testosteronu u mužů. Únava a úzkost jsou některé další hlavní příčiny, které snižují sexuální touhu jak u mužů, tak u žen.

Sexuální touha je přímo úměrná věku, protože postupně snižuje tvorbu testosteronového hormonu a jak váš věk postupuje, zcela brání vaše libido. Neatraktivní obraz těla během sexuální aktivity také snižuje libido, které nemůže uspokojit oba partnery.

Neplodnost, Erektilní dysfunkční vědecké články, opožděná puberta jsou některé další ukazatele nízké sexuální touhy nebo touhy u mužů.

Writen by admin

Join the discussion

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *